Akcesoria do kominów Brata

NPB

Brata płyta wspornikowa SW

Ocena
Kod produktu: BE-PWSW
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
300,00 zł 300,00 zł 300.00 szt.

Opis

Płyta wspornikowa

 
 

Jednym z najczęstszych i najefektowniejszych sposobów wykańczania komina jest obmurowywanie go cegłą klinkierowa dookoła.

Niedopuszczalne jest wykończenie komina cegłą, przy jednoczesnej rezygnacji z pustaków kominowych. Zabieg taki prowadzi zawsze do zalania przestrzeni wewnątrz kominowej zaprawą murarską, a przez to do przymurowania znajdującego się tam wkładu ceramicznego. Sytuacja taka najczęściej prowadzi do rozbiórki komina.

pw01.jpg

Odpowiedzią na tego typu potrzeby są specjalnie przygotowane przez naszą firmę płyty wspornikowe. Stanowią one solidną podstawę dla tworzonej wokół komina obmurówki z cegły.

pw03.jpg

pw04.jpg

Nasze płyty wyróżniają się następującymi zaletami:

1. Solidność – wykonane z odpowiedniej jakości betonu, o właściwej grubości, dodatkowo właściwie zazbrojone.

pw05.jpg

2. Precyzyjne wykonanie – otwory wewnątrz idealnie pokrywają się z otworami w kominie, przez co zagwarantowana jest prawidłowość zachodzących w kominie procesów, takich jak przewietrzanie przestrzeni wewnątrz kominowej czy prawidłowy przepływ powietrza w kanałach wentylacyjnych oraz możliwość wzmocnienia poprzez zastosowanie prętów zbrojeniowych.

pw06.jpg

3. Ekonomia – stosowanie gotowych płyt wspornikowych po pierwsze eliminuje potrzebę samodzielnego jej wykonania, po drugie zmniejsza radykalnie ilość potrzebnej do obmurowania komina drogiej cegły. Dzięki zastosowaniu naszej płyty obmurowywanie komina klinkierem rozpocząć się może tuż poniżej więźby dachowej.

pw07.jpg

4. Dostępność – nasze płyty dostępne są od ręki niemal we wszystkich najbardziej popularnych konfiguracjach.

pw08.jpg

Płyty w nietypowych konfiguracjach wykonujemy z 2 tygodniowym terminem realizacji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl