Pakiet drewno

NPB

Emalia akrylowa do drewna 0,7l.

Ocena
Kod produktu: PDAEA
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
25,00 zł 25,00 zł 25.00 szt.

Opis

Emalia akrylowa do drewna

Kolor: biały

 

Przeznaczenie:

Przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, elementów metalowych, podłoży cementowych i tynków wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można ją także używać do odnawiania starych wymalowań.

Przygotowanie podłoża:

Przed przystąpieniem do malowania należy usunąć powłoki złej jakości. Ubytki i pęknięcia uzupełnić masą szpachlową i wyrównać. Wszelkie zanieczyszczenia organiczne usunąć odpowiednimi preparatami, a słabe lub bardzo chłonne podłoże zagruntować preparatem gruntującym akrylowym.

Sposób użycia:

Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Farbę nanosimy przy pomocy wałka lub pędzla. Narzędzia po pracy umyć pod bieżącą wodą. Zaleca się nakładanie 2-3 warstw (kolejną warstwę można nakładać po około 2 godzinach). Wydajność przy jednokrotnym malowaniu wynosi do 14 m²/l. Malować w temperaturze podłoża i otoczenia utrzymującej się przez cały czas schnięcia powyżej +10°C. Niska temperatura i duża wilgotność powietrza wydłużają czas schnięcia. Farba gotowa do użycia, nie wymaga rozcieńczania. W przypadku konieczności dostosowania emalii do wymagań sprzętu natryskowego, należy dolać odpowiednią ilość wody pitnej. Uwaga: nadmierne rozcieńczenie spowoduje obniżenie lub utratę parametrów technicznych farby.

Środki bezpieczeństwa:

Narzędzia czyścić czystą wodą, bezpośrednio po użyciu. Wyrób należy przechowywać i przewozić w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturze dodatniej, nie dopuścić do przegrzania oraz przemarznięcia. Nie wolno pozostawiać napoczętych, otwartych pojemników. Data produkcji, która jest jednocześnie nr partii produktu znajduje się na opakowaniu. Okres przydatności – 12 miesięcy od daty produkcji.
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl