Pakiet drewno

NPB

Emalia akrylowa grzejnikowa 0,7l.

Ocena
Kod produktu: PDAEAG
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
21,00 zł 21,00 zł 21.00 szt.

Opis

Emalia akrylowa grzejnikowa

Kolor: biały

 

Przeznaczenie:

Przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni grzejników i instalacji c.o. wykonanych z żeliwa i stali o maksymalnej temperaturze czynnika grzewczego do +90°C. Dzięki swoim antykorozyjnym właściwościom zapobiega powstawaniu rdzy i żółknięciu.

Przygotowanie podłoża:

Przed przystąpieniem do malowania należy usunąć powłoki złej jakości. Ubytki i pęknięcia uzupełnić masą szpachlową i wyrównać. Wszelkie zanieczyszczenia organiczne usunąć odpowiednimi preparatami, a słabe lub bardzo chłonne podłoże zagruntować preparatem gruntującym.

Sposób użycia:

Przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Farbę nanosimy przy pomocy wałka lub pędzla. Narzędzia po pracy umyć pod bieżącą wodą. Zaleca się nakładanie 2-3 warstw (kolejną warstwę można nakładać po około 2 godzinach). Wydajność przy jednokrotnym malowaniu wynosi do 14 m²/l. Malować w temperaturze podłoża i otoczenia utrzymującej się przez cały czas schnięcia powyżej +10°C. Niska temperatura i duża wilgotność powietrza wydłużają czas schnięcia. Farba gotowa do użycia, nie wymaga rozcieńczania. W przypadku konieczności dostosowania emalii do wymagań sprzętu natryskowego, należy dolać odpowiednią ilość wody pitnej. Uwaga: nadmierne rozcieńczenie spowoduje obniżenie lub utratę parametrów technicznych farby.

Środki bezpieczeństwa:

Narzędzia czyścić czystą wodą, bezpośrednio po użyciu. Wyrób należy przechowywać i przewozić w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturze dodatniej, nie dopuścić do przegrzania oraz przemarznięcia. Nie wolno pozostawiać napoczętych, otwartych pojemników. Data produkcji, która jest jednocześnie nr partii produktu znajduje się na opakowaniu. Okres przydatności – 12 miesięcy od daty produkcji.
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl