Farba kolorowa wewnętrzna 2,5l.

NPB

Farba Ampro Color Festival 2,5l.

Ocena
Kod produktu: FACF
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
43,00 zł 43,00 zł 43.00 szt.

Opis

PRZEZNACZENIE:

Farba przeznaczona jest do dekoracyjno – ochronnego malowania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków. Przeznaczona jest na powierzchnie cementowo – wapienne, gipsowe, ceramiczne, betonowe, płyty gipsowo – kartonowe, a także elementy drewniane i drewnopochodne. 

Charakteryzuje się wysoką wydajnością, dobrym kryciem oraz trwałością koloru.
Farba jest wyrobem ekologicznym, bezpiecznym dla ludzi i środowiska.
Uzyskane powłoki są matowe, odporne na zmywanie, i paroprzepuszczalne.

 

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

Przed przystąpieniem do malowania, powierzchnie o dużej i słabej wytrzymałości należy koniecznie zagruntować uniwersalnym preparatem gruntującym. Powłoki odpadające, luźno związane należy usunąć i wypełnić ubytki. Powierzchnie zabrudzone odkurzyć i zmyć.

 

SPOSÓB STOSOWANIA:

Farba jest produktem gotowym, nie wymaga rozcieńczania. W przypadku wykonywania pracy metodą natryskową dopuszczalne jest rozcieńczenie wyrobu wodą w ilości do 5 %. Nadmierne rozcieńczenie spowoduje utratę parametrów technicznych. Przed użyciem należy farbę dokładnie wymieszać, a nakładanie jej można wykonać przy użyciu pędzla, wałka lub agregatu natryskowego. Zaleca się nakładanie jednej lub dwóch warstw w zależności od krycia i pożądanego efektu. Drugą warstwę można nakładać dopiero po wyschnięciu pierwszej, nie wcześniej niż po upływie 2-4 godzin. Prace należy wykonać w temperaturze nie mniejszej niż + 5°C. Narzędzia po skończeniu umyć pod bieżącą ciepłą wodą.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl