Pakiet drewno

NPB

Impregnat ochronno-dekoracyjny, bejca 0,7l. Orzech

Ocena
Kod produktu: PD038
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
12,00 zł 12,00 zł 12.00 szt.

Opis

Impregnat ochronno-dekoracyjny

Kolor: orzech

 

Przeznaczenie:

Impregnat dekoracyjny przeznaczony do ochronnej i dekoracyjnej impregnacji drewna wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Formuła 3w1 zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi, drewno uzyskuje trwały kolor a powłoka na drewnie jest zabezpieczona przed działaniem grzybów i pleśni. Stosowanie Impregnatu ochronno-dekoracyjnego wraz z impregnatem gruntującym daje pełną ochronę biologiczną drewna przez 6 lat (zabezpiecza przed sinizną, grzybami, owadami i biokorozją). Impregnat zachowuje widoczną strukturę drewna, dając efekt matu.

Przygotowanie podłoża:

Drewno musi być oczyszczone, suche, wygładzone, bez pozostałości poprzednich powłok. Powierzchnie zainfekowane powinny zostać oczyszczone do surowego drewna lub wymienione na nowe. W przypadku impregnacji surowego drewna oraz elementów narażonych na szkodliwe warunki atmosferyczne, zaleca się wstępną impregnację impregnatem gruntującym.

Sposób użycia:

Bezpośrednio przed użyciem oraz w trakcie prac należy preparat starannie wymieszać, dla uzyskania odpowiedniej konsystencji. Po ok 10 minutach od nałożenia pierwszej warstwy zaleca się staranne przetarcie suchym pędzlem wzdłuż słojów drewna pomalowanej powierzchni, celem rozprowadzenia nadmiaru impregnatu. Zaleca się 2-3 krotnego nanoszenie impregnatu na drewno powietrzno-suche w zależności od chłonności powierzchni i od zastosowania impregnatu gruntującego.

Środki bezpieczeństwa:

Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl