Pakiet drewno

NPB

Lakierobejca ochronno-dekoracyjna do drewna 0,7l. Kasztan

Ocena
Kod produktu: PD011
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
19,00 zł 19,00 zł 19.00 szt.

Opis

Lakierobejca ochronno-dekoracyjna

Kolor: kasztan

 

Przeznaczenie:

Lakierobejca ochronna przeznaczona jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania drewna stosowanego wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki wysokiej zawartości żywic oaz pigmentów na bazie tlenków żelaza pozwala uzyskać powłoki o wysokiej odporności, chroniąc przed biokorozją. Stosowanie Lakierobejcy ochronno-dekoracyjnej wraz z impregnatem gruntującym daje pełną ochronę biologiczną drewna do 6 lat (zabezpiecza przed sinizną, grzybami, owadami i biokorozją). Lakierobejca daje efekt połysku.

Przygotowanie podłoża:

Drewno musi być oczyszczone, suche, wygładzone, bez pozostałości poprzednich powłok. Powierzchnie zainfekowane powinny zostać oczyszczone do surowego drewna lub wymienione na nowe. W przypadku impregnacji surowego drewna oraz elementów narażonych na szkodliwe warunki atmosferyczne, zaleca się wstępną impregnację Impregnatem gruntującym.

Sposób użycia:

Bezpośrednio przed użyciem oraz w trakcie prac należy preparat starannie wymieszać, dla uzyskania odpowiedniej konsystencji. Lakierobejcę ochronno-dekoracyjną nanosić pędzlem lub natryskiem. Nakładać na drewno bardzo cienką pierwszą warstwę, wystarczy zanurzyć końcówkę pędzla i rozcierać lakier wzdłuż słojów. W razie potrzeby zebrać szmatką nadmiar wyrobu. Gdy po nałożeniu 1 warstwy włókna się podniosą należy je usunąć drobnoziarnistym papierem ściernym. Drugą warstwę nakładać po całkowitym wyschnięciu pierwszej po 14-24 godzinach, dokładnie tak samo jak za pierwszym razem. W razie potrzeby nałożyć 3 warstwę.

Środki bezpieczeństwa:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temp. pomiędzy 5 a 23°C. Nie dopuścić do skażenia gruntów i cieków wodnych. Odpady produktu, puste opakowanie i odpady opakowaniowe traktować jako odpad niebezpieczny. Tylko opakowania całkowicie opróżnione mogą być przekazane do odzysku. Znak rodzaju materiału znajduje się na opakowaniu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl